Díky našim mnohaletým zkušenostem s výrobou plechových cedulí dokáží naše na zakázku vyrobené stropní a nástěnné panely vdechnout život každému interiéru.

Nenabízíme sériová řešení. Každý projekt je výjimečný a jeho realizace se přizpůsobuje potřebám jednotlivého zákazníka. Námi nabízené plechové panely jsou ideálním řešením pro interiérové designéry a architekty, kteří hledají možnosti, jak ozvláštnit vnitřní prostory, od stěn obývacích pokojů, až po stropy letištních hal. Na panely můžeme natisknout jakýkoli motiv, včetně 3D reliéfů s lesklými kovovými či metalízovými efekty. Široká škála povrchových úprav přináší možnost vyrobit vzhledově variabilní řešení odpovídající představám a osobitému stylu každého klienta.

Pevnost a odolnost panelů usnadňuje jejich připevnění na zdi a stropy, stejně jako jejich odstranění a umožňuje tak rychlou a jednoduchou obměnu motivů podle aktuálních potřeb.

Moderní technologie ofsetového tisku dovoluje vytvořit v podstatě jakýkoli motiv. Tiskem barev přímo na plech, bez podtisku bílé, lze barvám dodat atraktivní kovový lesk.

Nanesením bezbarvého laku dosáhneme stříbrného metalického efektu a tiskem žlutých barev vzniknou různé odstíny zlatého odlesku.

Poté je plech o síle 0,5 mm pečlivě prolisován v několika vrstvách pro získání trojrozměrného tvaru.

Designové stěny
Dekorativní stěny
PRINCIP UCHYCENÍ PLECHOVÝCH PANELŮ NA STĚNU A STROP
Pro zvětšení klikněte na níže uvedené obrázky:
PRINCIP UCHYCENÍ PLECHOVÝCH PANELŮ NA STĚNU A STROP
PRINCIP UCHYCENÍ PLECHOVÝCH PANELŮ NA STĚNU A STROP
PRINCIP UCHYCENÍ PLECHOVÝCH PANELŮ NA STĚNU A STROP
PRINCIP UCHYCENÍ PLECHOVÝCH PANELŮ NA STĚNU A STROP

Posledních 25 let se věnujeme výrobě kvalitních 3D smaltovaných a plechových cedulí a dalších plechových produktů určených pro reklamu a propagaci různých značek, či pro dekoraci a prodej sběratelům.

Naše výrobky úspěšně reprezentovaly malé i velké společnosti po celém světě, a tak pro nás bylo přirozené využít stávajících výrobních zařízení i na výrobu tištěných a prolisovaných panelů na stěny a stropy.

Všechny naše produkty vyrábíme v České republice a Německu, což nám umožňuje splnit náročné požadavky evropských zákazníků jak na kvalitu zboží, tak i na rychlost jeho dodávek. Můžeme proto zaručit nejen tu nejvyšší kvalitu, ale i rychlou výrobu, včetně možností dílčích dodávek a skladování Vašich panelů v našich prostorech.

Oslovte nás i Vy, abyste zjistili, co vše Vám můžeme nabídnout! A budete-li mít cestu přes Brno, rádi Vám připravíme kávu a krátce, nezávazně představíme naše výrobky naživo. Sídlíme nedaleko centra města s možností parkování přímo v areálu firmy. Zašlete nám své dotazy pomocí níže uvedeného formuláře a my se Vám brzy ozveme.

SMALT BRNO, spol. s r.o.

+420 543 210 756

Fax: +420 543 210 757

info@smalt.cz

 

Údolní 410/60, 602 00 Brno,
Česká republika